Wiedza marketingowa

Jako specjaliści Marketingu Internetowego przez lata wypracowaliśmy szereg dobrych praktyk, schematów i instrukcji, którymi na co dzień dzielimy się z naszymi klientami. A ponieważ lubimy ułatwiać pracę sobie i innym, na tej stronie edukujemy, dzielimy się wiedzą i udostępniamy materiały szkoleniowe. Znajdziesz tu między innymi:

Ekstra materiały
w Klubie Marketera

Najnowsze 3 darmowe
materiały do odebrania

Regularne aktualizacje
materiałów i nowości

E-booki i raporty

Algorytm Instagrama

Zdobywaj tysiące followersów bez wydawania ani grosza. Strategia na bazie ujawnionej oficjalnej dokumentacji Instagrama.

Pobieram e-booka!

Wszystkie e-booki

Wykup miesięczny dostęp do KLUBU MARKETERA, aby czytać wszystkie materiały, które dotychczas się ukazały w ramach naszych publikacji edukacyjnych.

Dostęp wkrótce!
Pobieram e-booka!

bez wtopy! 5 Prostych punktów, które musisz poznać, zanim rozpoczniesz promocję swojej marki na Facebooku.

Start na Facebooku…

Przyspiesz wykonywanie codziennych akcji w Menedżerze Reklam dzięki skrótom klawiszowym na OS X i Windows.

Pobieram listę!

Kursy online

KURS ONLINE: Menedżer Firmy Meta W GODZINĘ

Poznaj Business Manager Meta i po jednej godzinie kursu zacznij ogarniać zasoby facebookowe swojej marki jak profesjonalista!

Kupuję kurs!
Sprawdzam zawartość

KURS ONLINE: Pixel Facebooka W GODZINĘ

Dowiedz się jak poprawnie tworzyć i konfigurować Piksele Facebooka, instalować zdarzenia standardowe i niestandardowe (własne) oraz korzystać z integracji partnerów. To wszystko bez znajomości kodowania!

Sprawdzam zawartość!
Kupuję kurs!
Zapisz się na listę oczekujących »
Premiera wkrótce.

Kolejne tematy kursów pojawią się niebawem.

Już teraz możesz przesłać zagadnienie, które Cię najbardziej interesuje i w którym chcesz się doszkolić. Weźmiemy pod uwagę Twoje zapotrzebowanie przy planowaniu kolejnych materiałów.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, powiadomień i newsletterów marketingowych, a ich administratorem będzie Duck Jack Productions.
Szczegóły: polityka prywatności.

Narzędzia marketera

Dzięki kreatorowi UTMów będziesz w stanie śledzić pochodzenie ruchu z różnych kanałów marketingowych.

Korzystam z narzędzia »
Korzystam z narzędzia »

Dzięki kreatorowi deeplinków stworzysz linki do reklam, które otworzą się bezpośrednio w aplikacji (zamiast w przeglądarce wewnątrz aplikacji).

Korzystam z narzędzia »

Sprawdź czy Twoje reklamy się opłacają! Podaj odpowiednie kwoty w kalkulatorze i zobacz ile naprawdę wynosi zwrot z Twojej inwestycji w reklamy.

Kalkulator ROASu

Korzystam z narzędzia »

ROAS to nie wszystko! Wskaźnikiem, który określa całkowitą rentowność kampanii jest ROI. Wprowadź odpowiednie kwoty i sprawdź czy Twoja kampania faktycznie się zwraca.

Kalkulator ROI

Transmisje live

Najnowsze live'y do obejrzenia na stronie jakubjacek.pro na FB

Zapisy najnowszych transmisji live znajdziesz na naszym Facebooku.
Po tygodniu od premiery transmisja trafia do KLUBU MARKETERA »

Sprawdzam transmisje!

Wykup miesięczny dostęp do KLUBU MARKETERA, aby oglądać wszystkie transmisje, które dotychczas się ukazały w ramach naszych publikacji edukacyjnych.

Wszystkie transmisje

Dostęp wkrótce!

Blog

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc.

Jeśli nie znalazłeś na tej stronie odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami pod numerem 696 416 074, napisz maila na brief@jakubjacek.pro lub skorzystaj z formularza obok ➡

Jeśli chcesz z nami współpracować, od razu przejdź do konkretów i wypełnij brief marketingowy ⬇

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, powiadomień i newsletterów marketingowych, a ich administratorem będzie Duck Jack Productions.
Szczegóły: polityka prywatności.

Masz pytania?

Napisz do nas!

POROZMAWIAJMY
WYPEŁNIJ BRIEF

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Jeśli nie znalazłeś na tej stronie odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami pod numerem 696 416 074, napisz maila na brief@jakubjacek.pro lub skorzystaj z formularza poniżej ⬇Jeśli chcesz z nami współpracować, od razu przejdź do konkretów i wypełnij brief marketingowy ⬇

Designed and implemented by Jakub Jacek. Click here to see Cookies Policy.